2015 yılında 6. İzmir Tango Maratonu ile başlayan yolculuğumuz, 2023 yılına kadar (Pandemi dönemi hariç), her yıl üzerine bir şeyler katarak gelişmişti.
2023 yılında 12.sini yaptığımız “İzmir Tango Maraton” içeriğini değil ama adını 2024 yılında değiştirdi. 2024 yılından itibaren yolumuza dostlarımızla, yepyeni mekanlarda, daha da büyüyerek ve sizlerle güzelleşerek “Sincero Tango Marathon” adıyla devam etme kararı aldık.
Mottomuz, yıllardır olduğu gibi, insanları birbiriyle kaynaştıran, eğlence odaklı, herkese dokunabileceğimiz, hedefi dostluk olan bir tango organizasyonunu ile anılmak.
Biz, Türkiye’nin ve Dünyanın her yerinden gelen katılımcılarımızın sevgi ve destekleriyle, DJ dostlarımızın pistleri coşturan tango müzikleriyle yolumuza devam ediyoruz.
Amacımız, birlikte kocaman bir aile olarak harika bir tango tatili yapmak…
Daha önceki yıllarda bizimle bu ailenin bir parçası olan ve her zaman evinde hisseden dostlarımızla birlikte olmak, bizim önceliğimiz…
Sizlerle birlikte güzel anılar biriktirmeye devam ediyoruz…
Her ne kadar organizasyonu Müge-Doruk-Ahmet KEPÇE çekirdek ailesi olarak yapıyor gibi görünsek de, biz yıllardır büyüyen bu ailenin bir parçasıyız.
Bu yıl Kuşadası’nın muhteşem doğasında, The Grand Blue Sky International Hotel’deyiz.
Sizde bizimle birlikte olun hep beraber eğlenelim, tango yapalım…

Sevgilerimizle,
Müge-Doruk-Ahmet Kepçe

Our journey, which started with the 6th Izmir Tango Marathon in 2015, developed by adding something every year until 2023 (except for the Pandemic period).
“Izmir Tango Marathon”, which we held for the 12th time in 2023, changed its name in 2024, but not its content. Starting from 2024, we have decided to continue our path with our friends, in brand new places, growing even more and becoming more beautiful with you, under the name “Sincero Tango Marathon”.
Our motto, as it has been for years, is to be associated with a tango organization that brings people together, is entertainment-oriented, can touch everyone, and whose goal is friendship.
We continue on our way with the love and support of our participants from all over Turkey and the world, and with the tango music of our DJ friends that enlivens the tracks.
Our goal is to have a wonderful tango holiday together as a big family…
Our priority is to be with our friends who have been a part of this family with us in previous years and always feel at home…
We continue to accumulate beautiful memories with you…
Although we seem to organize the organization as the Müge-Doruk-Ahmet KEPÇE nuclear family, we are a part of this family that has been growing for years.
This year we are at The Grand Blue Sky International Hotel, in the magnificent nature of Kuşadası.
Come with us, let’s have fun and tango together…

With love,
Müge-Doruk-Ahmet Kepçe